• Türkçe   • English   •  
   KURUMSAL   
Hakkımızda
Vizyon - Misyon
Kalite Politikamız ve Belgelerimiz
Para Piyasaları
Site İçi Arama
  Kalite Politikamız ve Belgelerimiz

SİMAY TRAFO olarak amacımız,müşteri beklentilerini karşılamak,ülke kaynaklarını değerlendirmek ve ekonomiye katkıda bulunmaktır.

Bu amaca ulaşmak için ilkerimiz;

*Müşteri merkezli hizmet anlayışı ile müşterilerin taleplerini en kısa sürede ve en yüksek kalitede karşılayabilmek, müşteri ile sürekli diyalog halinde olarak müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak ve devamlılığını sağlamaktır.

*Ürünlerimizin kalitesini, tedarikçilerimizle kurmuş olduğumuz karşılıklı faydaya dayanan ilişkiler doğrultusunda satn aldığımız uygun malzemeler ile yükseltmek ve devamlılığını sağlamaktır.

*Dünya standartlarında bir kalite yönetim sistemi etkinliğini yürütmek,bu sistemin gelişimini sağlayan değerleri üretmek ve geliştirmek, firmamızın adının bilindiği her yerde ismini kaliteli hizmet ve ürün ile özdeşleştirmektir.

*Kalite felsefesinin temelini oluşturan personelimizin ekip çalışması ruhu ile kaliteyi sürekli iyileştirmek,firmamızla bütünleştirmek ve tüm kalite yönetim sistemine uyum sağlayarak etkili ve etkin bir biçimde kalite yöneti sisteminin uygulanmasını sağlamaktır.


 

Bu sitenin tüm hakları saklıdır Simay Trafo moc.ofartyamis @ yamis
Asersoft | Webmanager